Academia Heroica (pro tovaryše)

Tam, kde selhává síla legií i diplomacie mocných, kde moudrosti chybí pádná ruka a statečnosti rozvaha, tam je místo pro absolventy Academie Heroica. Každý z nich je jiný a každý se vyzná ve svém umění. Společně vládnou mečem i magií. 

Je těžké před nimi něco utajit, nemožné se jim skrýt a bláhové stát jim v cestě. I jediný z nich má moc vychýlit jazýček vah na stranu, kterou zvolí… 

 

Škola hrdinů je letním táborovým larpem pro milovníky fantasy. Všechny příběhy se odehrávají v rozsáhlém, propracovaném a zcela autorském světě Leirin, který je plný originálních národů, bytostí, artefaktů a zápletek. Již čtvrtý rok ovlivňují hráči chod tohoto světa a již čtvrtý rok v něm jejich postavy žijí svým životem. Není nic snadnějšího, než se k nim přidat a žít ten svět s námi.

Deset dní života v unikátním světě Leirin:

a ještě mnohem víc...

Po napjatých událostech loňského roku se Škola hrdinů opět vrací a to ve zbrusu novém kabátu. Tam, kde Císařská Hrdinská Akademie padla, povstává z jejího popela Academia Heroica. Povede se vše podle plánu, nebo opět dojde k nečekaným zvratům? Staneš se závažím na jedné či druhé misce vah, či budeš pouze nečinně přihlížet? Osud tohoto komplexního fantasy světa totiž opět leží v tvých rukou. Volba je na tobě.

“Vím jistě, že Císař je v jádru čestný člověk. Stejně tak věřím, že republikánští rebelové dělají jen to, co je podle nich správné. Zajímalo by mě, jestli se také v noci budí s čelem oroseným potem a s tou hroznou myšlenkou. Víš jakou, Servie? S myšlenkou, že na některé věci je možná i ten nejodhodlanější člověk krátký … a že nadejte doba, kdy se lidé budou bát i vlastního stínu.”

Livia Fidelis

Kdo si vybral termín a už přesně ví, jakou chce hrát postavu, může se rovnou přihlásit, dokud jsou volná místa:

 
Název Academia Heroica (pro tovaryše)
Věková kategorie od 12 do 18 let
Termín 30. června - 8. července 2018
Místo konání RS Naděje (Svratouch)
Obsazenost REALIZOVÁNO
Cena 4990,- Kč (4690,- Kč při společném přihlášení 2 a více dětí)
ONLINE PŘIHLÁŠKA  rezervace místa je závazná v momentu přijetí platby za tábor
Název Odvrácená strana Trahentia
Věková kategorie od 15 let
Termín 27. - 29. října 2016
Místo konání RS Jalovec (Číchov)
Obsazenost Volná místa
Cena 1400,- Kč
ONLINE PŘIHLÁŠKA  rezervace místa je závazná v momentu přijetí platby za víkendovou akci

Pro účastníky je zajištěné ubytování od 27.10. do 29.10. 2017. Strava od večeře prvního dne do oběda závěrečního dne. Pitný režim, program a zdravotnické zajištění akce.

 
Název Odvrácená strana Trahentia
Věková kategorie od 15 let
Termín 27. - 29. října 2016
Místo konání RS Jalovec (Číchov)
Obsazenost Volná místa
Cena 1400,- Kč
ONLINE PŘIHLÁŠKA  rezervace místa je závazná v momentu přijetí platby za víkendovou akci

Pro účastníky je zajištěné ubytování od 27.10. do 29.10. 2017. Strava od večeře prvního dne do oběda závěrečního dne. Pitný režim, program a zdravotnické zajištění ak