Magisterium - postavy

Volba postavy proběhne vyplněním dvou políček formuláře, který se objeví až při spuštění registrace. Tvůj výběr bude obsahovat DVA charaktery. 

  • PRVNÍ bude ten, který bys nejraději, 
  • DRUHÝ je záložní, kdyby ten první už někdo zabral.
  • Pokud by někdo těsně před tebou obsadil obě vybrané postavy, dáme ti vědět.

BARVY PROFILOVÝCH OBRÁZKŮ* U POSTAV

  • DUHOVÁ: unisex (podle hráče, který si postavu vybere)
  • MODRÁ: mužská postava
  • ČERVENÁ: ženská postava

Seznam volných postav

U každé je uveden její národ a stručná charakteristika obsahující informace, které můžou znát všichni (ty tajné se dozví ten, kdo postavu získá).

Robert Razvan

Sigriet

Robert je prvorozeným synem významného a mocného obchodníka Doriana Razvan. Sigrietský původ jen podtrhuje Robertovu cílevědomou povahu. Jeho přátelé říkají, že je to muž činu, který se nebojí realizovat na první pohled šílené nápady. Kolikrát se už ukázalo, že mu štěstí přeje, a jeho odvážné akce mu vynesli pověst schopného a odhodlaného muže. Avšak šušká se, že štěstěnu je občas třeba popostrčit kýženým směrem a že za Robertovým úspěchem stojí něco většího. Každý v Ostrii, kdo si umí dát pět a pět dohromady, dobře ví, že tohoto mladíka je dobré si předcházet. Protože až se starý pán rozhodne odejít na odpočinek, rodinný podnik připadne právě Robertovi. A to teprve začnou třísky lítat.

Llud - OBSAZEN

Glowyr

Málokdy se člověku poštěstí narazit na glowyra, který si oblíbil život na povrchu. Academia Heroica má právě takovou raritu ve svých řadách. Llud pochází z hlubokých dolů Addity a glowyrská tradice je v něm stále živá. Rád vypráví o tom, co doma zažil a jaké jsou zvyky podzemního národa. Pouze nejbližší přátelé však měli možnost vyslechnout si děsivé svědectví o výpravě do mrtvých tunelů, kterou se svými přáteli v mládí podnikl. Proslýchá se, že tam dole našel něco, co upevnilo jeho víru ve Staré. Ať je to jak chce, Llud je silná osobnost obestřená aurou mystična. Zažil otevření Císařské Hrdinské Akademie a na škole setrval až do její současné podoby. Přes své mládí má jisto v tom, čeho chce dosáhnout a ve svém přesvědčení působí neoblomně.

Llefelys - OBSAZEN

Glowyr

Llefelys je srdcem i duší bojovník, který svým zápalem snadno předčí ostatní studenty. Zpočátku mu dělalo problém zvyknout si na život pod nebesy, ale zdá se, že se nijak nechystá na návrat do dolů. Rád vypráví ostatním, co už všechno zažil a co by rád vykonal. Je tak trochu snílkem, který se nebojí vrhnout vstříc svým snům, i kdyby to byla noční můra. Jeho živelná povaha je zároveň dost hlasitá, takže není těžké zjistit, kde se právě nachází. Na Academia Heroica je už známým elementem, přeci jen stojí za školou už od otevření Císařské Hrdinské Akademie. A kdo ví, kam tohoto horlivého glowyra osud zavane?


Taleisin - OBSAZEN

Glowyr

Taleisin je snad jediným glowyrem na magisteriu, který se chová jako příkladný glowyr. Tím se ale rozhodně nenechte zmást. Jeho přesvědčení v sílu vědy a logiky je tak pevné, že by o něj šlo lámat diamanty. Talisin je mužem faktu a sympatizantem Via Directa. Společně se svými dvěma glowyrskými přáteli přišel na akademii ještě v době, kdy podléhala Císaři. Zažil její zákaz, přeměnu na Academia Heroica a celou tu dobu stál pevně za Livií Fidelis. Jeho široký rozsah znalostí je na škole dobře znám a stává se, že i profesoři za ním občas zajdou pro radu, když si něčím nejsou jisti. Taleisin je přes svoji uzavřenou povahu v kolektivu oblíbený, protože každý ví, že nejedná unáhleně a když se pro něco rozhodne, má pro to pádný důvod.

"Tobrunský" (pojmenuje hráč) - OBSAZEN

Liberos

Mladší ze synů bohaté rodiny Stellia má před sebou celý svět. Je pouze na něm, pro co se ve svém životě nadchne. Ale vypadá to, že přeci jen začíná mít jasno v tom, co by chtěl. Je výbojný, nebojácný a nezalekne se výzvy. Není náhodou, že je mezi soukmenovci oblíbený. A není to jen proto, že by měl peníze. Za většinou vylomenin na ostrově Tobrun stojí právě on a jeho přátelé, které zase nahnal do nějaké lumpárny. Ne nadarmo ho dědeček tituluje jako "mladého vojevůdce". 

"Addiťan" (pojmenuje hráč)- OBSAZEN

Liberos

Životem těžce zkoušený Addiťan je bystrým pozorovatelem. V jeho očích se zrcadlí zkušenosti, které by tak mladý liberos snad ani neměl poznat. To mnohé z profesorů a žáků přivádí do rozpaků. Přesto se nedá říct, že by mu chybělo nadšení ze života, právě naopak. Addiťan je veselým a přátelským společníkem, který svým bezstarostným vystupováním často dává zapomenout, jak dlouhou cestu už stihl ujít. O to silnějším kontrastem pak působí jeho trefné poznámky a úvahy. Také se rád pouští do filosofickch debat o náboženství, společnosti a životě obecně. 

Výběr postav

Volba postavy proběhne vyplněním dvou políček formuláře, který se objeví až při spuštění registrace. Tvůj výběr bude obsahovat DVA charaktery.

  • PRVNÍ bude ten, který bys nejraději,
  • DRUHÝ je záložní, kdyby ten první už někdo zabral.
  • Pokud by někdo těsně před tebou obsadil obě vybrané postavy, dáme ti vědět.

PŘESNĚ ZDE

Se 18.3.2019 v 18:00 zjeví formulář, prostřednictvím kterého bude možné postavu si rezervovat. Do té doby mají všichni čas přemýšlet a vybírat.