Magisterium

Jako Magistra tě čeká složitější hra a více hraní role a řešení příběhových linek - jak vlastních (tvé postavy), tak linek příběhu celé Academie. Hra ti dá spoustu volného prostoru na realizaci svých cílů, odmění kvalitní roleplay a ubírá na lineárnosti děje.

Termín: 10. - 17. 7. 2021

Místo konání: Chata Doubravka

Věk: 16 - 18 let

Cena: 5490- Kč (5190,- při přihlášení 2 a víc účastníků společně)

Vrchní investigator tiše pozoroval skupinu magistrů.
"Co s nimi provedeme, pane?" zeptal se jeho podřízený.
Antonius Cognoser, toho času císařský vrchní investigator, se na svého podřízeného přívětivě usmál a řekl: "Trpělivost, příteli." 

Co tě čeká

Magistři jsou absolventi Academie Heroica a tak úkoly, které plní, bývají velmi náročné.

  • Čeká na tebe postava, kterou si spolu s organizátory vytvoříš nebo se můžeš vrátit ke své postavě z loňského roku. Bude napsaná tak, aby ti co nejvíce pomohla vžít se do role, zaujmout místo v příběhu a jasně určila tvé zájmy.

  • Zažiješ událostmi nabitý příběh, ve kterém se určitě nudit nebudeš. Budeš vzorem mladším studentům (každý chce být jednou magistr!) a tvé činy se mohou natrvalo zapsat do fungování Academie.

  • Budeš mít možnost nahlédnout do fungování systému schopností a jejich výuky. Podíváš se do kuchyně profesorům a možná odhalíš něco, o čem vědí jen zasvěcení.

  • Oddělený herní prostor pouze pro magistry, stejně tak hra spojená s osudem celé Akademie

Můžeš se pustit do magisterské práce a tak vylepšit některou schopnost, objevit novou bytost, popsat nějaký výzkum či jinak obohatit svět Leirinu a zapsat své jméno do jeho historie. 

V kruhu stromů, osvíceni jednou loučí a několika svíčkami, se kolem Nazaria tísnila skupina magistrů. Napjatě poslouchali.
"Jsou jenom čtyři způsoby, jak je možné se odsud dostat." Nazarius mezi ně položil mapu se spoustou dřevěných figur. "Nemáme čas hledat další a tak je na Vás, abyste zjistili, který z nich nás nebude stát všechno." 

Příběh

Aniž by si to kdokoliv přál, ani Leirin nebyl ušetřen velkých událostí. Situace začíná být nepříjemně vážná a škola si tak opatrně vybírá, jaký bude každý její další krok.

Academie je v rukou Císaře a nikdo neví, jaký bude její další osud. Císař, tentokrát obezřetný, ji nechává ve dne v noci střežit svými služebníky a dovnitř se dostane jen zlomek informací ze světa. Přesto se uvnitř Akademie schází skupina mužů a dívek zahalených do kápí, kteří plánují své další kroky.

Zlatá klec Císařské hrdinské Akademie byla na rychlo vystavěna na hranici se zónou, na kterou dopadá úlomek Paprsku. Nikdo netuší, co je v zóně čeká, ale všem je jasné, že jít tam musí.

Podaří se Akademii zjistit, proč se odklonil Paprsek a udeřil na Intactatu?