Kouzelná země Yuurien

Skřítci, které jsme poznali během šesti blažených let existence yuurienských táborů, se nesmazatelně zapsali nejen do našich vzpomínek, ale i do historie světa Leirinu. Někteří za tu dobu neuvěřitelně vyrostli (což neměříme jen na centimetry) a dnes už jsou studenty Academie. Nárůdek Pikkuvaki i nadále zůstane v příbězích našeho (a vašeho) fantastického světa. Už to ale nebude v podobě tábora pro nejmenší.

Z organizačních důvodů jsme se rozhodli neotevřít registraci účastníků letního tábora Kouzelná země Yuurien 2022. Rozhodnutí to nebylo snadné, ale věříme, že správné. Sami doufáme, že v budoucnu bude možné na yuurienskou tradici vhodně navázat.

Všem yuurienským tetám a strejdům děkujeme za nasazení a chuť, se kterými Yuurien udělali skutečným a živoucím. Všem skřítčím rodičům děkujeme za důvěru v minulosti a za pochopení dnes.


tým Academia Heroica