Přihláška na larp

 Ceníme si, že jste se rozhodli pro jednu z našich akcí a děkujeme za velkou důvěru, kterou to s sebou nese.

  • Stačí vyplnit níže uvedenou online rezervaci a odešlete ji.
  • Po schválení přijaté přihlášky Vám budou v elektronické podobě zaslány podrobné propozice ke zvolené akci. Teprve po přijetí platby je přihláška závazná.
  • Pokud chcete přihlásit více lidí, vyplňte, prosím, formulář pokaždé znovu - je to z toho důvodu, že každý z Vás bude hrát jinou roli, mít jiné cíle, tajemství... a jiný soubor vstupních informací, které pošleme jen a pouze jemu (či jí).
  • Počet účastníků je omezen. Účastníci budou na akce řazeni v tom pořadí, v jakém k nám dorazí přihlášky.
  • Po odeslání přihlášky vyčkejte, až bude našim pracovníkem schválena a potvrzena. V té chvíli Vám na e-mail odešleme i veškeré další podklady a dokumenty (některé dokumenty týkající se hry budou organizátoři účastníkům posílat průběžně).
  • Doplňující informace rádi poskytneme na tel. čísle +420 608 444 790, nebo na e-mailu info@skolahrdinu.cz.