O RS Jalovec

skvělé zázemí s vlastní atmosférou stranou od civilizace

RS Jalovec leží na Vysočině u obce Číchov v nadmořské výšce 600 m nad řekou Jihlavou mezi městy Třebíč a Jihlava. Nachází se v oblasti, jež je ekology označována za dosud nezasaženou nepříznivými vlivy. Nabízí skvělou stravu a díky nedávné rekonstrukci prostorných chat i pohodlné ubytování. Ve středisku se kromě bazénu a hřiště nachází i dostatek společenských místností využitelných především za nepřízně počasí a je zde i vyhrazené místo na táborové ohně s možností opékání.

Ubytování

Vzhled vybavení chatek je v přírodním stylu tak, aby zapadl do malebného okolí. Středisko má kapacitu 80 - 95 lůžek ve 2 až 5-ti lůžkových pokojích. Mladí hrdinové budou ubytovaní v některé ze 4 prostorných chat, které jsou standardně vybaveny sociálním zařízením, kuchyňským koutkem s ledničkou a krbem. Pohodlné postele jsou k dispozici včetně peřin a povlečení.

  • U larpů pro dospělé počítáme se zajištěním samostatného pokoje pro páry

Stravování

Chutná a vyvážená strava je podávaná v jídelně hlavní budovy 5 x denně. Zároveň je zabezpečený nepřetržitý pitný režim. 

  • U larpů pro dospělé zajišťujeme i občerstvení dostupné během celé akce

Doprava na tábory

Doprava na místo konání tábora je individuální. Je to tak z toho důvodu, že na tábor jezdí děti z mnoha částí republiky (jižní Morava, Vysočina, Valašsko, střední Čechy) a byť by společně zaplnily víc, než jeden autobus, v jednotlivých lokalitách to na autobus nestačí a tábor by se tím výrazně prodražil.

  • Informace o přesných časech začátku a konce každé akce i jednoduché mapy najdete v dokumentech zaslaných po registraci účastníka.
  • Doprava na larpy pro dospělé je rovněž individuální a je k dispozici dostatek místa na parkování.