O RS Naděje

Pohodlí a soukromí v hlubokém lese

Rekreační středisko Naděje leží na severu CHKO Žďárské vrchy u obce Svratouch (15km od Hlinska) v nadmořské výšce 700 mnm. Samotné rekreační středisko Naděje je obklopené malebnou přírodou, která nabízí skvělé a přitom bezpečné prostředí pro námi připravovaná dobrodružství.

V létě je možnost koupání v nedalekém přírodním rybníku, je zde vyhrazené místo na táborové ohně s možností opékání nebo grilování. Ve středisku se kromě fotbalového a volejbalového hřiště nachází i dostatek společenských místností využitelných především za nepřízně počasí.

Celé středisko navíc skýtá luxus soukromí, kdy táborníci nejsou rušeni skupinami jiných rekreantů ani procházejících turistů. 

Ubytování

Budova a chatová osada s kapacitou 100 lůžek (chaty 70, budova 30)

Chaty mají vlastní WC a umyvadlo, jsou zateplené a lze je i vytápět. V hlavní budově jsou 4 lůžkové pokoje, společné sociální zařízení na chodbě. Některé pokoje mají vlastní WC a umyvadlo. Hlavní budova má ústřední topení.

Celé středisko prochází od roku 2018 postupnou rekonstrukcí.

Stravování

Chutná a vyvážená strava je podávaná v jídelně hlavní budovy 5 x denně. Zároveň je zabezpečený nepřetržitý pitný režim.

Doprava na tábor

Doprava na místo konání tábora je individuální. Je to tak z toho důvodu, že na tábor jezdí děti z mnoha částí republiky (jižní Morava, Vysočina, Valašsko, střední Čechy) i ze Slovenska a byť by společně zaplnily víc, než jeden autobus, v jednotlivých lokalitách to na autobus nestačí a tábor by se tím výrazně prodražil.

O přesných časech přebírání a odevzdávání dětí budeme informovat jejich rodiče měsíc před začátkem tábora.