Praetorium

Dosud mohli nejstarší hráči v rolích magistrů zásadně ovlivňovat chod Academie. Od této chvíle budou v rolích mocných postav držet prst na tepu celého Leirinu.

Opět tě čeká složitější hra, velký prostor pro hraní role a řešení příběhových linek. Tentokrát však místo role mladého akademika dostaneš doslova VIP postavu a s ní možnost naprosto změnit svět.

Termín: 31.7. - 7.8. 2022

Místo konání: RS Naděje

Věk: 16 - 19 let

Cena: 5790- Kč (5490,- při přihlášení 2 a víc účastníků společně)

OBSAZENO

Auria zrakem přelétla "svoji" jednotku. Nikdy po žádné jednotce netoužila, ale dnes byla ráda, že nějakou má. Mohla být jistě nadmíru spokojená s výkony jednotlivců i sehraností celku. Pořád ale cítila ten respekt z cíle jejich plavby. Každý ví, že tentokrát mohou být v sázce i horší věci než pouhá smrt. Unesou tu tíhu? Unese ji ona sama?

Co tě čeká

Jsou bouře, před kterými není kam se ukrýt.

Většinu postav, o které se můžeš ucházet, už znáš. V minulých letech vstoupily do hry jako nebezpeční protivníci, rádci či důležití spojenci. Mnohé dosud hráli vedoucí, jiné ztvárnili rodiče táborníků na "dospěláckých" víkendovkách. Teď skrze některou z nich sáhneš na příběh právě ty.

Seznam postav zatím není kompletní, ale můžeš se těšit na výběr z vojevůdců, mágů, špionů a vzdělanců světového významu (namátkou lze zmínit třeba postavu profesora Ferrama). Nevylučujeme však ani možnost hrát postavu již rozehranou.

  • Tím, že tyto postavy už většinou někdo hrál a nějak je vykreslil, budeš mít o něco menší prostor při jejich tvorbě (u každé ale nějaký bude), na druhou stranu se můžeš těšit na pestrou sbírku zápletek, ve kterých už tyto postavy figurují.
  • Se srozumitelným popisem postavy a jejích cílů samozřejmě dostaneš i důležité příběhové informace, které tato postava má (a celkem správně tušíš, že to budou informace zajímavé a klíčové).

Budeš velet jiným, kteří k tobě budou vzhlížet a věřit ti. Společně uzavřete příběh, který se váže k Proroctví a až příští ročník skončí, Leirin před tebou nebude mít o moc víc tajemství, než před jeho tvůrci...

Letmý pohled prozradil, že hlídka spí a cesta je volná. Stačí překonat těch pár metrů volného prostoru a vklouznout do nejspodnější části podpalubí. Tam najde správný kámen*, rychle zkontroluje křehký obsah truhlice pod ním a vrátí se do své kajuty. Nikdo se nesmí dozvědět, co pod tím kamenem leží. A pokud by se to snad stalo, nikdo nesmí zjistit, kdo to tam ukryl...

Příběh

"...dojde k zatracení, nebo světu, jakým býval..."

Proroctví už dávno nikdo nepovažuje za veršovanou snůšku nesmyslů. Nikdo dnes nepopírá existenci Starých a moudří už tuší, kdo je jejich protivníkem. Císařství a Řád rozpoutali největší válku za celá staletí a spousta menších frakcí a stran se pokouší z nastalého chaosu vytěžit co nejvíc.

Mocní Leirinu dnes upírají zrak k Hrobu Světa, vědíc, že se o všem rozhodne právě tam. Ti nejmocnější se však nevydrží dívat, jak o jejich budoucnosti rozhodují jiní. Oni u toho budou osobně. Vší svou silou a vůlí budou usilovat o dosažení vlastních cílů.

Kde budeš ty?


*Koho udivuje, co dělají kameny v podpalubí, napovíme - pomáhají lodi držet balanc ;)